Fashion Moje stylizacje

Street style.

5 października 2017

Klimat zdjęć i cała stylizacja jest osadzona mocno w klimacie streetowym, miało być wygodnie i na luzie, stąd bluza i wygodne buty. Podstawą stylizacji streetowej jest bluza, ja zdecydowałam się na dłuższą za pupę, w kolorze różowym. Jeśli nie masz w swojej szafie odpowiedniej bluzy, a masz brata, zachęcam Cię na łowy do jego szafy, na pewno znajdziesz coś ciekawego, co pomoże Ci skomponować street – ową stylizację. Skup się na dodatkach, bo to one dodają luzu outfit – owi, zwłaszcza czapka i sportowe buty, dobrze sprawdzi się też para adidasów. Jeśli idzie o dół, pozostań przy jeansach, mogą kontrastować, bądź pozostać w tej samej palecie barw. Wybór jeansów, zamiast dresów pozwoli Ci uniknąć niechlujstwa w stylizacji, bądź wrażenia ,,skoczyłam po bułki do sklepu”, albo look – u na siłownię.

A ja właśnie wróciłam do Polski i uderzyła mnie pogoda, jest to jedna z rzeczy, którą czuję się od razu po przyjeździe. Ostre, chłodne powietrze z dużą dawką wiatru, przypłaciłam zapaleniem zatok. Klimat śródziemnomorski jest łagodny i charakteryzuje się deszczami, zamiast śniegiem, wiaterkiem zamiast wiatrem i dużą dawką słońca niż pochmurnego nieba. Kolejną rzeczą jaka rzuca mi się w oczy, jest brak imigrantów, to dziwne uczucie wsiąść w MPK i wszyscy są tacy sami i mówią po polsku. Tak na marginesie, kwestia uchodźców we Włoszech robi się problemem, nie asymilują się z miejscowymi, bo nie pracują, a nie pracują, bo nie znają języka, a nie znają języka, bo programy integracyjna są mało skuteczne i nie ma szersze koncepcji zintegrowania uchodźców z mieszkańcami. Brakuj mi mody włoskiej, włoska kobieta w swoim stylu jest sexy i elegancka, często włoszki podkreślają kobiece kształty i decydują się na luksusowe dodatki, ale to też wynika ze specyfiki państwa, w takim Krakowie, który ma porównywalną liczbę mieszkańców do Florencji, nie ma luksusowych butików, ani centrów handlowych z wyprzedażami znanych marek, gdzie za grosze ( w porównaniu do pierwotnej ceny) można kupić znane marki typu . Gucci czy Dolce & Gabbana

 

 

Mogą Ci się spodobać

1 Comment

  • Reply Jarek 7 października 2017 at 10:32

    Witaj z powrotem w tym różowym kraju 🙁 Szybkiego powrotu do zdrowia, U nas jest za bardzo zaizolowane w wartościach katolickich społeczeństwo by pozwolić sobie wejść na głowy uchodźcom zapewne z innych krajów a jeszcze bardziej z innej religii. .

  • Leave a Reply

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.