Fashion Moje stylizacje

Jeanoswa spódnica.

22 sierpnia 2017

Look bardzo prosty, jedyną awangarda jest makijaż w postaci gwiazdek i czerwona szminka. Kolor pomadki, nawiązuje do kolorów kwitów na bluzce, a całość jest utrzymana w błękitnym odcieniu. Forma bluzki jest bardzo luźna, stąd jeansowa spódnica i zadecydowanie o włożeniu jej do środka. Spódnica pochodzi jeszcze z czasów gimnazjalnych, chodź wtedy w niej nie chodziłam, bo uważałam, że jest za bardzo vintage i dla ,,starych bab”, jak czas i pespektywa zmienia wszystko. Obecnie bardzo lubię w niej chodzić i częstą ją noszę z podkoszulkami i w stylizacjach rockowych. Buty – to skórzane sandałki w odcieniu skóry, swoją droga polecam Wam zakupy u szewców bezpośrednio w Stanisławie Dolnym/ Górnym. Jakością produkty nie odbiegają od butów z Ryłka czy Venezia, różnica – marka i marketing, na którą pojedynczy szewc nie może sobie pozwolić.

A co u mnie?

Szykuje się zmiana mieszkania, po raz trzecie w przeciągu trzech miesięcy, co jest trochę męczące dla mnie, ale widać moje zamiłowanie do liczby 3. W pierwszym mieszkaniu, nie odpowiadał mi standard, był to ex hostel, tzn., że ktoś zamienił hostel na mieszkania i zaczął je wynajmować, było około 10 pokojów, jedna kuchnia i dwie łazianki. Na dłuższą metę warunki i dzielenie z tak dużą ilością osób wspólnej przestrzeni jest męczące. Najbardziej denerwowało mnie kwestia lodówki, jedna dla 10 osób. Plusem była możliwość poznani nowych ludzi i fajna atmosfera, i zlew w pokoju.  Drugie mieszkanie, gdzie obecnie mieszkam, podoba mi się, (poza dzielnicą, dzielnica uchodzi za peruwiańską strefę i bardzo dużo miejsc, restauracji stricte peruwiańskich), ale niestety dziewczyna na której miejsce weszłam, wraca i musze znaleźć sobie coś innego. Trzecie mieszkanie jak na razie, to wielka niewiadoma, szukam, i wiem czego chce- czegoś blisko miasta, z ogrzewaniem spółdzielnianym, z poprzednich włoskich doświadczeń, wiem, że źle się kończy mieszkanie, gdzie o włączeniu ogrzewania decydują współlokatorzy, w wielu przypadkach, ludzie wolą oszczędzać, niż mieszkać w ciepłym mieszkaniu.

 

 

 

 

Mogą Ci się spodobać

2 komentarze

 • Reply Magda 22 sierpnia 2017 at 17:25

  Super post, od dawna śledzimy z koleżanką Twojego bloga 😉 Fajnie, że napisałaś co u Ciebie słychać, zastanawiam się tylko w jakim mieście mieszkasz/szukasz mieszkania?

 • Reply KINGA 27 sierpnia 2017 at 20:40

  ANIA super look, kiss <3

  KINGa

 • Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.