Fashion Jak się ubierać?

Jak powinny się ubierać wysokie osoby?

1 czerwca 2017

Jak powinny się ubierać wysokie osoby?

Cyklem ,,Jak się ubierać? „, pokazuje w zależności od typu sylwetki, odpowiednie modele ubrań. Dzisiaj skupiam się sylwete wysokiej i za pomocą kilku prostych trików podpowiem, jak powinnaś się ubierać, żeby zatuszować wysoki wzrost.

Skupiaj się na zaznaczaniu dolnej części sylwetki.

Akcentując dolną cześć sylwetki, skupiasz wzrok na dolnej parti części ciała i wydajesz się niższa. Możesz zaakcentować dół nosząc jasne bądź ostre kolory, zakładając wzorzaste spódnice / spodnie. Możesz też postawić na interesujące buty, które przyciągną uwagę. Zasada powyższa nie dotyczy dziewczyn o kształcie gruszki (duże uda i biodra), bądź tych które maja brzuszek, zarówno biodra jak i uda będą wyglądały na dwa razy większe w stosunku do górnej partii ciała, a gubiąc proporcje, nie wyglądasz dobrze.
Dodatki: Możesz nosić apaszkę, żeby skrócić sylwetkę, dobrze sprawdzą sie dyskretne oprawki, fryzurka proporcjonalna do Twojej sylwetki (nic co przyciąga uwagę na ,,górę”). Skupiaj się na podkreślaniu bioder (pasek), dłoni (bransoletki), kolczyki powinny być minimalistyczne.

Noś poprzeczne (poziome podziały), ubieraj sie na cebulkę.

Poziome podziały dzielą sylwetkę na mniejsze części, i wydajesz się być niższa. Ta sama zasada, działa jeśli ubierasz sie warstwowo, pamiętaj jedynie, żeby ubrania różniły się od siebie kolorem, wzorem czy materiałem.
Możesz tez zakładać ubrania kontrastujące pomiędzy dołem a górą, dzielące sylwetkę na pół.
Zakładaj kurtki które są ścigane w biodrach, tuniki z paskiem / tunelem na biodrach, bluzki kończące się za lupą, skracają Ci nogi i wydajesz się niższa. Ale uwaga, jeśli jesteś  wysoka i  przy kości nie powinnaś decydować sie na ściągacze, czy warstwowe zakładanie ubrań, bo tylko doda Ci to kilka kilogramów.

Wzory.

Najlepsze dla Ciebie będą poziome desenie. Jeśli idzie o wzory, to powinny być one proporcjonalne do sylwetki, albo duże i ułożone w poziomym rzędzie.

Noś fasony ubrań poszerzane.

Zasada jest taka: im postać wydaje się szersza, tym krótsza. Obcisłe spodnie czy rękawy bluzek, wydłużają jeszcze bardziej Twoja sylwetkę.

Nie podkreślaj tali, staraj sie ją obniżyć.

Akcentując talię, Twoje nogi wydają się być jeszcze dłuższe, a Ty wyglądasz jak na szczudłach. Powinnaś skupiać się na podkreślaniu bioder, np. spodniami, typu biodrówki, paskami, przykuwającymi uwagę.

Mogą Ci się spodobać

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.