Fashion Moje stylizacje

Złoto, jak je nosić?

18 lutego 2017

Złoto uchodzi za jeden z najbardziej strojnych kolorów. A stylizacje ze złotem pojawiają się najczęściej właśnie w okresie karnawału, bądź wieczorowych wyjść. Dzisiaj chciałam Wam pokazać stylizacje w złotych spodniach, którą można nosić na co dzień, a nie tylko od ,, wielkiego dzwonu”. Tak naprawdę, każdy ekstrawagancki element garderoby można połączyć z elementami casualowym i zabrać im ich pierwotny charakter glamour, poprzez dobranie prostych dodatków, postawianiem na prostotę i umiar. Look chciałam utrzymać w pochodnych ciepłej palety barw, stąd ciemnozielony owersiz-owy sweter, który fajnie współgra ze złotymi spodniami.  Pamiętajcie, jeśli góra jest luźna dół powinien być dopasowany i na odwrót, jeśli góra jest luźna, postaw na dopasowany dół.
W dalszej części wpisu inne propozycje noszenia ,,złota”.

 

1) Total gold look – cała zlota stylizacja. Najlepiej w takim wydaniu sprawdzaj się złote sukienki. Blichtru dodają dodatki utrzymane również w złocie.

2) Złoto najlepiej sprawdza się w połączeniu z dwoma kolorami –  czernią i bielą, tworząc bardzo klasyczne i eleganckie zestawy. I utzrymując dodatki w palcie czerń- złoto, biel- złoto. Można zestaw przełamać elementem koloru, w postaci dodatku.

Spodnie- Pull and Bear (kolekcja 2015/2016)

Swter- Pull and Bear

Naszyjnik- Apart

Branzoletki – H&m

 

Mogą Ci się spodobać

2 komentarze

 • Reply Marta 22 lutego 2017 at 18:58

  blichtr – rzecz posiadająca pozorną, powierzchowną świetność
  nie wiem czy o to Ci chodziło? blog nawet spoko(zdjęcia mogłyby byc lepszej jakości a w mniejszej ilości), ale teksty po polsku zawierają rażące błędy – polecam korzystanie ze słownika oraz worda, który wyłapie część literówek.
  pozdrawiam

  • Reply Anna 25 lutego 2017 at 11:14

   Nie, słowo blichtr – oznacza również ,,świtność, wystawność”, zalecam zaznajomienie się ze Słownikiem synonimów i antonimów P. Żmigrodzkiego przed komentowaniem:)

  Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.