Fashion Moje stylizacje

Trzy style – trzy sposoby na skórzane spodnie.

7 lutego 2017

Skórzane spodnie, kojarzą mi się nie odłącznie z rockiem i Kasią Nosowską. To chyba dlatego, że moją pierwszą parę kupiłam z myślą o koncercie Hey, na który ówcześnie się wybierałam. Dzisiejszą stylizacją chciałam przełamać ich rockowy look, nadając im bardziej streeto-wy charakter, poprzez użycie takich akcesoriów jak czapka, płaskie buty, czy nawet plecak. Monochromatyczność jest tłem dla dodatków, a spodnie przed kostkę tłem zaś dla butów. Moda ulicy dla mnie osobiście, to z jednej strony ubrania czerpiące inspirację z obowiązujących trendów, a z drugiej strony ubrania będące zawadiackie.

    

Skórzana spodnie stylizacje.

 1. Glamour. Najbardziej klasyczny, a zarazem elegancki look, to zestaw składający się ze skórzanych spodni i białej koszuli. Kwestie dodatków zostawiam Waszej fantazji, czy to będzie zegarek, czy może delikatny wisiorek, a może masywne botki za kostkę albo delikatne sandałki.
 2. Casualowy tzw. stylizacja do sklepu, na uczelnię albo na spacer, to zestawienie skórzanych spodni z t-shirt-em, a na wierzch zarzucenie koszuli bądź kurtki jeansowej, buty to stare dobre trampki.. Prosto, sportowo i luźno.
 3. Elegancko. Chcesz wyglądać klasycznie? Załóż skórzane spodnie z golfem bądź innym swetrem XXL, staraj się utrzymać stylizacje w kolorze czarnym i postaw na eleganckie dodatki – czarne szpilki, które wysmuklą sylwetkę, dobrą skórzaną torebkę złotą branzoletkę:)

spodnie – Zara

body – Pull and bear

czapka – Berskha

buty – Pull and  Bear

Mogą Ci się spodobać

1 Comment

 • Reply leder 9 lipca 2017 at 09:58

  bardzo fajne spodnie choć trochę zbyt blyszczace!

  więcej stylizacji w skórze!

 • Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.